بصیرت افزایی و تعامل

بصیرت خواص جامعه

بصیرت افزایی و تعامل

بصیرت خواص جامعه

بصیرت افزایی و تعامل
این وبلاگ در راستای بصیرت بخشی به افراد جامعه است.
امیرالمومنین در حدیثی زیبا در راستای بصیرت افزایی می فرمایند: « کور آن کسی نیست که چشم ندارد ، بلکه کسی است که بصیرت ندارد. (کنزالعمال حدیث 1220)
امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی)
نداشتن بصیرت مثل نداشتن چشم است؛ راه را انسان نمی‌بیند. بله، عزم هم دارید، اراده هم دارید، اما نمی‌دانید کجا باید بروید. (۹۲/۱۰/۱۹)

تعریفی بسیار زیبا از بصیرت :
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﺰﺭﮔﺎﻥ ﺧﺪﻣﺖ مقام معظم ﺭﻫﺒﺮﯼ ﺭﺳﯿﺪﻧﺪ ﻭ ﻋﺮﺽ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺍﯼ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﻭ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯿﻢ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺑﺎ ﺑﺼﯿﺮﺕ ﺗﺮﺑﯿﺖﮐﻨﯿﻢ.
آقا ﻓﺮﻣﻮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ:
ﻣﻨﻈﻮﺭﺗﻮﻥ ﺍﺯ ﺑﺎ ﺑﺼﯿﺮﺕ ﭼﯽ ﻫﺴﺖ؟
ﻋﺮﺽ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ: ﮐﺴﺎﻧﯽ ﻣﺜﻞ ﻣﻘﺪﺍﺩ ﮐﻪ ﭼﺸﻤﺸﺎﻥ ﺑﻪ ﺩﻫﺎﻥ ﻣﻮﻻﯾﺸﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﮔﻮﺵ ﺑﻪ ﻓﺮﻣﺎﻥ ﻭﻟﯿﺸﺎﻥ...
آﻗﺎ ﻓﺮﻣﻮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ:
ﺍﯾﻦ ﺧﻮﺏ ﺍﺳﺖ، ﺍﻣﺎ ﻣﻨﻈﻮﺭ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺑﺼﯿﺮﺕ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ. ﻣﻨﻈﻮﺭ ﻣﻦ ﺍﺯ ﻓﺮﺩ ﺑﺼﯿﺮ, ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﻣﺜﻞ ﻣﺎﻟﮏ ﺍﺷﺘﺮ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ امیرالمؤمنین (علیه سلام) ﺩﺭ ﻭﺻﻔﺶ ﻣﯿﻔﺮﻣﺎﯾﻨﺪ:
مالک ﺑﻪ ﮔﻮﻧﻪ ﺍی اﺳﺖ ﮐﻪ ﺍگرﺩﺭ ﺑﯿﺎﺑﺎﻧﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﻣﻮﻻﯾﺶ ﻭ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺑﺮﺍﯾﺶ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﺎﯾﺪ، ﺩﻗﯿﻘﺎ" ﮐﺎﺭﯼ را ﻣﯿﮑﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻧﺰﺩ ﻣﻮﻻﯾﺶ ﺑﻮﺩ، ﻣﻮﻻﯾﺶ ﻫﻤﺎﻥ ﮐﺎﺭ ﺭﺍ ﺍﻣﺮ ﻣﯿﮑﺮد...
ﺑﺼﯿﺮﺕ ﯾﻌﻨﯽ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﺭ ﻏﯿﺒﺖ ﻣﻮﻻﯾﺖ هم ﺑﺪﺍﻧﯽ ﺍﻭ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﺪ ﻭ ﻫﻤﺎﻥ ﺭﺍ عمل کنی
۲۶ آذر ۹۵ ، ۱۲:۲۶

دستور ویژه رئیس جمهور

‍ ‍ ‍ ‍ ┈┈••💫 بسم الله الرحمن الرحیم 💫••┈┈

💫♻💫♻💫♻💫♻💫♻💫♻💫♻💫

🔁رئیس جمهورمان طی نامه ای به رئیس سازمان انرژی اتمی آقای صالحی دو دستور ویژه! صادر کرده و خواسته است که ظرف مدت سه ماه گزارش آن را روی میز جناب روحانی قرار دهد.

💢حال به این دستورات توجه فرمائید، آقای روحانی در نامه خود خطاب به صالحی نوشته است

1- اقدام به بر برنامه‌ریزی برای طراحی و ساخت پیشران هسته‌ای جهت بهره‌گیری در حوزه حمل‌ونقل دریایی، با ‏همکاری مراکز علمی و تحقیقاتی

2- مطالعه و طراحی «تولید سوخت» مصرفی پیشران هسته‌ای، با همکاری مراکز علمی و تحقیقاتی را عملیاتی نمایند."

طراحی و ساخت پیشران هسته ای و تولید سوخت پیشران هسته ای چیست؟ آیا لیبرالها اعتقادی به تولید واقعی آن دارند و یا دروغی دیگر را می خواهند به ملت بخورانند؟!

آخرین تکنولوژی ساخت پیشران هسته ای توسط روسیه در کشتی های یخ شکن استفاده شده و آن یک رأکتور 40 مگاواتی هسته ای است که با سوخت اورانیوم غنی شده 50 الی 60 درصد، کشتی را برای مدت 4 سال بدون استفاده از سوختهایع فسیلی بر روی آب حرکت می دهد.

برای پی بردن به اقدامات عوام فریبانه حاج حسن روحانی، بهتر است ماده 5 برجام را با یکدیگر مرور نمائیم، که در آن نوشته است: «ایران بر اساس برنامه بلندمدت خود، برای 15 سال، فعالیت‌های مرتبط با غنی‏ سازی اورانیوم، از جمله تحقیق و توسعه‏ ی تحت نظارت پادمانی خود را صرفا در تاسیسات غنی‏ سازی نطنز انجام خواهد داد، سطح غنی‏ سازی اورانیوم خود را تا سقف 3/67 درصد نگه خواهد داشت، و در فردو، از هرگونه غنی‏ سازی اورانیوم و تحقیق و توسعه غنی‏ سازی اورانیوم و از نگاهداری هرگونه مواد شکافت ‏پذیر خودداری خواهد ورزید.»

سئوال این است، وقتی بر اساس ماده 5 برجام حق غنی سازی بیش از 3/67 به مدت 15 سال از ایران سلب شده، پس کدخدا(آمریکا) می داند که نامه حسن روحانی هیچ است!، زیرا وقتی بر اساس برجام پذیرفته ای که برای مدت 15 سال حق غنی سازی اورانیوم بیش از 3/67 را نداشته باشیم، پس نامه حاج حسن کشک است!، وقتی به دستور جناب روحانی تأسیسات هسته ای فردو را که سوخت 20 درصد تولید می کرد، برای رضایت کدخدا شخم زده اند، پس نامه روحانی پشیزی ارزش ندارد و کدخدا خیالش راحت، راحت است!

ضمناً بودجه سازمان انرژی اتمی در سال 96 حدود 40 درصد کاهش پیدا کرده و متخصصین هسته ای از آن مراکز اخراج شده اند! ولذا سخنگوی کدخدا (کاخ سفید) اعلام کرد؛ دستور حسن روحانی نقض کننده برجام نیست!

این بیت شعر، شرح حال جناب روحانی است که با نفاق پیچیده، قصد دارد که هیچ را با عوام فریبی به ملت شریف ایران بخوراند، که شاعر می گوید: دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ / ای هیچ برای هیچ بر هیچ، مپیچ

@https://telegram.me/basiratafzaeivataamol

💫♻💫♻💫♻💫♻💫♻💫♻💫♻💫

 

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۰۹/۲۶
رهرو ولایت

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی